MODA, URODA, ZDROWIE
MODA, URODA, ZDROWIE
UDOSTĘPNIJ:  
fb icon tweeter icon

Kolczyk do brwi

autor: Admin

Bez wątpienia, spośród wszystkich kolczyków, jakie można nosić, poza tymi w uszach, najbardziej popularny i stylowy jest kolczyk do brwi. Kolczyki do brwi zostały wprowadzone pod koniec lat 70-tych, ale wciąż nie wyszły z mody. Ponadto biżuteria brwi wygląda niesamowicie zarówno u dziewcząt, jak i chłopaków. Jednak zanim udasz się do profesjonalnego salony, aby wykonać piercing ciała, zapoznaj się z poniższym artykułem, w którym uwzględniliśmy kilka rzeczy, które trzeba wiedzieć. kolczyk w brwiach

Czym są kolczyki z brwi?

Ta sztuka piercingu ciała została wprowadzona w latach 70. Możesz wybrać do zdobienia tej części twarzy, jaką są brwi różnorodną biżuterię m.in. kółko z kulką, podkówkę, czy też klasyczne kółko. Te rodzaje nigdy nie wyjdą z mody, a na pewno będą przyciągać uwagę.

Jak przebiega proces przekłuwania brwi?

Na początku upewnij się, że wybierasz renomowany salon piercingu, w którym pracują osoby z doświadczeniem, stosujące wszelkie zasady higieny i bezpieczeństwa. Musisz być również pewien, na jakim efekcie Ci zależy. Jest to bardzo istotne, na tej podstawie specjalista oznacza punkt wbicia igły. Przed przekłuciem upewnij się, że igła została zdezynfekowana. Jeśli nie, szybko uciekaj z tego salonu. Przez igłę, która była używana u innych osób, mogą być przenoszone groźne choroby, takie jak wirus HIV i HCV.

Ból i czas gojenia

Ból podczas przekłuwania brwi jest bardzo podobny, do tego, jaki doświadcza się w czasie ich regulowania. Po przebiciu może wystąpić niewielkie zasinienie lub obrzęk. Czas gojenia po zakończonym piercingu zależy od stopnia wrażliwości skóry, jednak waha się on od 6 do 8 tygodni. Kolczyk do brwi nie powinno się wyjmować w ciągu sześciu miesięcy, ponieważ w tym czasie powstała dziurka może się najszybciej zagoić.

Bezpieczeństwo

Tak! Wiele osób zastanawia się, czy piercing brwi jest bezpieczny. Jest to bezpieczne, ale ryzyko przebicia jakiegoś nerwu i tak istnieje. Jednak wybór odpowiedniego salonu i dbałość o uniknięcie infekcji może pomóc ustrzec się przed wywiązaniem różnego rodzaju problemów.

Typy

Istnieje wiele rodzai kolczyków do brwi. Niektóre z popularnych typów obejmują poziome przekłucie brwi, pionowe przekłucie brwi, a nawet podwójne przekłucie itp. Ludzie zazwyczaj wolą mieć klasyczne kółko, zamiast sztangi, zwłaszcza jeśli jest to ich pierwsze przebicie. Niektóre z preferowanych typów to boczne kołki, sztanga korkociąg, pionowa sztanga itp.

Czyszczenie kolczyków do brwi

  • Pamiętaj, aby za każdym razem, kiedy chcesz dotknąć piercingu umyć ręce.
  • Regularnie czyść piercing solanką zwilżoną wacikiem z wodą z dodatkiem soli fizjologicznej.
  • Regularnie czyść piercing solanką zwilżoną wacikiem z wodą z dodatkiem soli fizjologicznej.
  • Podczas kąpieli pod prysznicem spłukuj okolicę przekłucia brwi łagodnym mydłem.

Kolczykowanie brwi jest absolutnie niesamowite. Jeśli masz cierpliwość i odwagę, aby to zrobić, nie zastanawiaj się chwili dłużej.


Źródła:
 http://sklep.coriocs.pl/kolczyki-do-brwi-c-157_159.html - Sklep z akcesoriami do piercingu
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:  
fb icon tweeter icon