MODA, URODA, ZDROWIE
MODA, URODA, ZDROWIE
UDOSTĘPNIJ:  
fb icon tweeter icon

Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych

autor: Admin

Nie tylko Ty szukasz młodzieńczego blasku. Czasami nawet młodzi ludzie potrzebują więcej zabiegów pielęgnacyjnych niż dojrzałe osoby, a wszystko przez zabiegany i stresujący tryb życia. Chociaż prawie wszystkie zabiegi pielęgnacyjne działają w większości przypadków, to niektóre z nich nie należą do przyjemnych i długotrwałych. Są jednak i tacy, którzy biorą sprawy w swoje ręce i stawiają na coś super skutecznego, co zagwarantuje natychmiastowe rezultaty. Jednym z takich urządzeń jest FOCUS RF generujące fale radiowe na obszary dotknięte cellulitem i mało ujędrnione.

Na czym polega działanie urządzenia FOCUS RF, wykorzystującego działanie fal radiowych?

Na podstawie naukowych pojęć częstotliwości radiowej (RF), leczenie oparte na częstotliwości radiowej jest niechirurgicznym i bezinwazyjnym sposobem "przekształcenia" ciała i twarzy od spodu powierzchownej warstwy skóry. Metoda ta wykorzystuje zaawansowane urządzenia, takie jak FOCUS RF, zaprojektowane specjalnie do leczenia najczęstszych problemów starzenia się skóry u mężczyzn i kobiet, takich jak zmarszczki, nadmiar tkanki tłuszczowej czy cellulit.

Metoda wykorzystuje fale o częstotliwości radiowej, które są w zasadzie energią cieplną przeznaczoną do remodelingu tkanek oraz produkcji elastyny i nowego kolagenu. W przeciwieństwie do inwazyjnych zabiegów, które przede wszystkim wpływają na najbardziej powierzchowne warstwy skóry, ciepło powstające w wyniku zabiegu o częstotliwości radiowej działa głównie na najgłębszą warstwę skóry, skórę właściwą, nie naruszając górnych warstw, które znajdują się nad nią, takich jak naskórek.

Ponieważ ciepło jest stymulacją, która powoduje skurcz podstawowych tkanek, zwłaszcza na poziomie skóry właściwej, tkanki miękkie znajdujące się w tym obszarze ciała zaczynają produkować nowy kolagen. Jest to proces długotrwały, efekty są bowiem widoczne przez wiele lat.

Dzięki zdrowemu kolagenowi pochodzącego z najgłębszego poziomu skóry, eksponowanie tkanek miękkich na dalsze działanie fal radiowych, pomaga wyrzeźbić i naprężyć te tkanki w bardziej młodzieńczą i elastyczną powierzchnię.

Korzyści płynące z leczenia urządzeniami FOCUS RF:

Zmniejsza lub całkowicie usuwa cellulit

Biorąc pod uwagę, jak skóra kobiety różni się od skóry mężczyzn, tylko płeć żeńska musi borykać się z cellulitem. Cellulit jest problemem skóry tylko dla kobiet, powszechnie spotykanym wokół pośladków i z tyłu ud, gdzie zazwyczaj przechowujemy nasze tłuszcze.

Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem urządzenia FOCUS RF mogą minąć dni, w których musimy cierpieć z powodu problemów z wybrzuszeniem skóry spowodowanych cellulitem. Ciepło pochodzące z fal radiowych skutecznie zmniejsza wgłębienia, a nawet całkowicie je eliminuje.

Ujędrnianie skóry

Młody i świeży wygląd, to marzenie wielu kobiet. Jednak skóra nie zawsze jest idealna. Pojawiają się na nich przebarwienia, wcześniej wspomniany cellulit, a także z biegiem lat zaczyna tracić swoją jędrność. Na niektóre z tych zmian mamy wpływ od wewnątrz. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna zapobiegają powstawaniu problemów skórnych. Możemy działać również zewnętrznie, a wszystko dzięki urządzeniu FOCUS RF. Poprzez zastosowanie zabiegu z falami radiowymi stymulowane są głęboko osadzone tkanki miękkie pod skórą, co ułatwia gojenie poprzez produkcję nowych tkanek kolagenowych reagujących na fale RF.

Kształtowanie konturów

Uważamy, że kształtowanie naszego ciała zawsze wymaga intensywnej pracy lub zabiegu chirurgicznego, tak samo proces z zastosowaniem urządzenia FOCUS RF pozwala na zmianę kształtu naszego ciała przy użyciu technologii, która działa pod powierzchnią skóry, pozostawiając warstwy powierzchniowe nietknięte. Jest to szybki i skuteczny sposób na odnowienie swojej skóry.

Źródła:
 http://www.gabinet-abc.pl/ - Gabinet Pięknego Ciała
UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:  
fb icon tweeter icon