MODA, URODA, ZDROWIE
MODA, URODA, ZDROWIE
UDOSTĘPNIJ:  
fb icon tweeter icon

Jak uzyskać trwałą opaleniznę?

autor: Admin

Piękna, delikatna opalenizna jest oznaką zdrowia i witalności. Jednak niektórzy z nas mają problem z przybraniem brązowych odcieni, a zamiast tego ich skóra staje się zaczerwieniona i piecze. Co zrobić, aby osiągnąć idealną i trwałą opaleniznę tego lata? Czy warto postawić na naturalne sposoby? A może ziemia Ikos pozwoli nam nabrać letniego kolorytu? Jakie są najskuteczniejsze sposoby? Oto niektóre z nich:

Wyjdź na słońce

Niby jest to oczywiste, ale szczerze mówiąc, wielu ludzi myśli, że leżąc w cieniu przez cały dzień, będą się opalać. Niestety, tak to nie działa. Musisz leżeć bądź uprawiać sporty na świeżym powietrzu w godzinach, w których słońce świeci najmocniej - to pomoże Ci szybko uzyskać pożądaną opaleniznę. Najlepiej zacznij opalać się przed wakacjami, korzystając z pierwszych promieni na tarasie lub balkonie, unikniesz oparzeń i Twoja skóra przyzwyczai się do słońca.

Ochrona

W przypadku, kiedy zależy Ci na opaleniźnie trudno jest wybrać filtr o właściwym współczynniku SPF. Zbyt wysoki sprawi, że będziesz blada, jak ściana. Zbyt niska ochrona może zwiększyć ryzyko oparzenia. Dlatego najlepiej wybieraj filtry o średnik współczynniku.

Opalanie nad wodą

Śnieg, woda i piasek to powierzchnie, które odbijają promieniowanie UV od słońca, zwiększając w ten sposób ekspozycję na promieniowanie UV i przyspieszając opalanie. Jeśli potrzebujesz szybko się opalić, połóż się na plaży lub przy basenie.

Olej kokosowy

Olej kokosowy jest tajemnicą pięknej, głębokiej opalenizny wielu celebrytek. Co więcej, jest on w pełni bezpieczną i naturalną ochroną przeciwsłoneczną, doskonale nawilża skórę, przygotowując ją do stopniowego brązowienia. Jeśli masz problemy z trądzikiem, staraj się go nie używać na twarz.

Nie szoruj skóry

Po uzyskaniu ładnej opalenizny pragniemy, aby utrzymywała się ona na naszej skórze, jak najdłużej, aby tak się stało, nie używaj zbyt często peelingów, ponieważ zdejmują one wierzchnią warstwę komórek skóry. Po drugie staraj się utrzymywać odpowiednie nawilżenie skóry.

Ziemia Ikos

A co jeśli jesteś jedną z tych osób, które nie lubią wylegiwać się na plaży? Albo po prostu jesteś bardzo zapracowana i nie masz na to czasu? Ziemia Ikos, czyli palona egipska glinka, to świetnie rozwiązanie dla Ciebie. Jest to naturalny produkt o cudownych właściwościach pielęgnacyjnych. Dzięki temu poza uzyskaniem zdrowo wyglądającej opalenizny na twarzy i dekolcie Twoja skóra otrzyma mnóstwo składników odżywczych, które przyśpieszą jej regenerację, a spowolnią procesy starzenia. W jej skład wchodzą cenne minerały, a także kwas hialuronowy. Ziemia Ikos najlepsze rezultaty przynosi nakładana grubym, puchowym pędzlem, umożliwiającym kontrolowanie stopnia opalenizny. Produkt ten daje skórze subtelny oraz jedwabisty wygląd, przez co może być również używana przez mężczyzn. Ziemia Ikos bezproblemowo radzi sobie także z kryciem niedoskonałości. Zależy Ci na ekspresowym opaleniu swojej twarzy, bez konieczności odbywania wizyt w solarium? Nie ma lepszego sposobu niż zastosowanie egipskiej glinki.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:  
fb icon tweeter icon